7,000 TL

İSTANBUL / SULTANBEYLİ / ABDURRAHMANGAZİ MAH.

İlan No
2445

İlan Tarihi
24-08-2023

Kimden
Sahibinden

Kerem Hana
Üyelik Tarihi : 19 Ağustos 2023
Güvenlik İpuçları

İlgilendiğiniz aracı veya emlak ilanını görmeden kapora olarak bir ödeme yapmayın, para göndermeyin.

Reklam Alanı
İlan Açıklaması


Çatı merdiveni, genellikle tavan arası veya çatı katına erişim sağlamak için kullanılan özel tasarlanmış bir merdiven türüdür. Normalde kullanılmayan veya sınırlı bir erişime sahip olan alanlara ulaşmak için kullanılır. Çatı katları genellikle depolama veya ek yaşam alanı olarak kullanıldığından, çatı merdivenleri bu alanlara kolayca ulaşılmasını sağlar.


Katlanabilir çatı erdivenleri yerden tasarruf etmek amacıyla tasarlanmıştır. Katlandıklarında düz bir çizgi haline gelirler ve tavan arasında veya çatı katında depolama yapılmasına izin verirler.


Teleskopik çatı merdivenleri teleskopik bir yapıya sahiptir, yani birbirine kayan parçalardan oluşurlar. İstenildiğinde uzatılıp çatıya erişim sağlanabilirler.

Çekmece tipi çatı merdivenleri adından da anlaşılacağı gibi bir çekmece şeklinde tasarlanmışlardır. Çatı katı veya tavan arası kullanılmadığında içeri çekilerek gizlenirler.

Elektrikli çatı merdivenleri elektrikli motorlarla hareket edebilir. Bu sayede merdiveni açmak veya kapatmak daha kolay hale gelir.

Çatı merdivenleri güvenlik ve kullanım kolaylığı gibi faktörlere dikkat edilerek seçilmelidir. Ayrıca montajı da doğru şekilde yapılmalıdır. Eğer çatı merdiveni kurulumu veya kullanımı hakkında daha fazla bilgiye ihtiyacınız varsa, bir uzmana danışmanız önerilir.

Kaynak:

Minka Çatı Merdivenleri

Çatı Çıkış Kapağı

Çatı Katı Dekorasyonu

Fakro Çatı Penceresi

Portatif Çatı Merdivenleri

Kapaklı Çatı Merdivenleri

Metal Çatı Merdivenleri


16 Kişi Tarafından Görüntülendi.
Konum
Sokak Görünümü
Benzer İlanlar
Fakro Çatı Merdiveni
7,000 TL