8,000 TL

İSTANBUL / TUZLA / AKFIRAT MAH.

İlan No
2515

İlan Tarihi
26-10-2023

Kimden
Sahibinden

Kenan Karahan
Üyelik Tarihi : 26 Ekim 2023
Tel :

Güvenlik İpuçları

İlgilendiğiniz aracı veya emlak ilanını görmeden kapora olarak bir ödeme yapmayın, para göndermeyin.

Reklam Alanı
İlan Açıklaması

Kaynak makinesi metal veya diğer malzemeleri birleştirmek için kullanılan bir kaynak işlemi için kullanılan bir cihazdır. Kaynak makinesi kaynak işlemi sırasında elektrik akımını veya diğer enerji kaynaklarını kullanarak malzemeleri bir araya getirir ve bu malzemelerin birleşmesini sağlar.

Elektrik ark makineleri elektrot adı verilen tel veya çubuklar kullanarak bir elektrik arkı oluşturur. Bu ark, malzemeleri birleştirmek için kullanılır. Elektrik ark kaynak makineleri genellikle metal kaynak işlemlerinde kullanılır.

MIG kaynak makineleri metal tel elektrotları ve koruyucu bir gaz kullanarak metal malzemeleri kaynağa sokmak için kullanılır. Gaz, kaynak sırasında oksidasyonu önler.

TIG kaynak makineleri tungsten elektrotları ve inert bir gaz kullanarak yüksek hassasiyetli metal kaynak işlemleri için kullanılır. Bu işlem daha fazla kontrol gerektirir ve daha temiz sonuçlar üretebilir.

Modern kaynak makineleri dijital kontroller ve ek özelliklerle donatılmıştır. Bu makineler kaynak işleminin daha hassas ve kolay bir şekilde yapılmasını sağlar.

Kaynak makineleri inşaat, otomotiv, gemi yapımı, boru hatları ve daha birçok endüstriyel uygulamada kullanılır. Her tür kaynak işlemi için uygun bir kaynak makinesi seçmek, kaynağın kalitesini ve dayanıklılığını etkileyebilir. Kaynak işlemi sırasında güvenlik kurallarına dikkat etmek önemlidir, çünkü kaynak işlemi sırasında tehlikeli ısılar ve ışınlar oluşabilir.


318 Kişi Tarafından Görüntülendi.
Konum
Sokak Görünümü
Benzer İlanlar
Kaynak Makinesi
8,000 TL
Çatı Merdivenleri
8,000 TL
Döner Merdiven
12,000 TL
Çatı Penceresi
5,600 TL
Fakro Çatı Merdiveni
7,000 TL